Omega Immo

System alarmowy

Zaawansowany system alarmowy, który zawiera wbudowane czujniki uderzeniowy i przechyłu , oraz wyposażony jest w moduł GSM/GPS. System ma możliwość programowania funkcji, oraz aktualizacji oprogramowania za pomocą komputera.

System ma możliwość informowania o wybranych zdarzeniach na zapisane w pamięci numery telefonów wysyłając SMS lub przez połączenie głosowe. Na telefony z systemami Android i iOS można pobrać aplikację, która pozwala na większą kontrolę nad pojazdem.

Główne zalety systemu:

Blokada

Bezpieczeństwo

Omega Immo (CAR GUARD 24) posiada indywidualny , niemożliwy do sczytania z urządzenia 4 cyfrowy kod PIN użytkownika – podobnie jak karty płatnicze oraz gros aplikacji bankowych.

Karta działa na częstotliwości 2.4 GHz , którą jest najbezpieczniejsza dla ochrony sygnału , a co za tym idzie naszego samochodu.

pin

Certyfikat

Omega Immo (CAR GUARD 24) posiada skuteczność „ PROFESJONALNA” – tak jest kategoryzowany przez firmy ubezpieczeniowe i pozwala na uzyskanie dodatkowych zniżek. Nasze urządzenie znajduje się również na oficjalnej liście PIMOT ( Przemysłowy Instytut Motoryzacji ).

karty

Bezobsługowość

Zabezpieczenie przez Omega Immo (CAR GUARD 24) jest dla użytkownika całkowicie bezobsługowe dzięki Karcie ID, dwie znajdują się w zestawie , istnieje możliwość dodania kolejnych.

tryb-serwisowy

Innowacyjność

Technologia wykorzystywana do przesyłania sygnału nie pozwala na przechwycenie go przez inne urządzenia sczytujące ( tzw. walizkę).

can-block

Bezawaryjność

Omega Immo (CAR GUARD 24) podczas produkcji spełnia surowe normy branży AUTOMOTIV przez co , jest bezawaryjne oraz bezpieczne dla użytkownika.

skutecznosc

Estetyka

Elegancja to sztuka odejmowania , dlatego zmniejszyliśmy Karty-ID do niezbędnego minimum , umieszczone w stylowym etui , które nadaje naszemu urządzeniu estetyczny i ekskluzywny wygląd.

cena

Ekskluzywność

Omega Immo (CAR GUARD 24) umieszczane jest tylko w wyselekcjonowanych markach samochodów,  montaż odbywa się w serwisach ASO, przez specjalnie przeszkolonych instalatorów.

inne

Nowoczesna technologia

Omega Immo (CAR GUARD 24) wykorzystuje pionierską technologię blokowania przycisku STAR/STOP odpowiedzialnego za uruchomienie pojazdu oraz złącza diagnostycznego, niemożliwą do obejścia w nieautoryzowany sposób.