Omega Immo

System antykradzieżowy

Zaawansowany system antykradzieżowy, który kompleksowo zabezpiecza nasz samochód przed aktualnymi metodami kradzieży. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii możemy zablokować dowolny obwód samochodu, dzięki czemu nasz samochód staje się całkowicie chroniony.

Główne zalety systemu:

Blokada

Bezpieczeństwo

Omega Immo (CAR GUARD 24) posiada indywidualny , niemożliwy do sczytania z urządzenia 4 cyfrowy kod PIN użytkownika – podobnie jak karty płatnicze oraz gros aplikacji bankowych.

Karta działa na częstotliwości 2.4 GHz , którą jest najbezpieczniejsza dla ochrony sygnału , a co za tym idzie naszego samochodu.

pin

Certyfikat

Omega Immo (CAR GUARD 24) posiada skuteczność „ PROFESJONALNA” – tak jest kategoryzowany przez firmy ubezpieczeniowe i pozwala na uzyskanie dodatkowych zniżek. Nasze urządzenie znajduje się również na oficjalnej liście PIMOT ( Przemysłowy Instytut Motoryzacji ).

karty

Bezobsługowość

Zabezpieczenie przez Omega Immo (CAR GUARD 24) jest dla użytkownika całkowicie bezobsługowe dzięki Karcie ID, dwie znajdują się w zestawie , istnieje możliwość dodania kolejnych.

tryb-serwisowy

Innowacyjność

Technologia wykorzystywana do przesyłania sygnału nie pozwala na przechwycenie go przez inne urządzenia sczytujące ( tzw. walizkę).

can-block

Bezawaryjność

Omega Immo (CAR GUARD 24) podczas produkcji spełnia surowe normy branży AUTOMOTIV przez co , jest bezawaryjne oraz bezpieczne dla użytkownika.

skutecznosc

Estetyka

Elegancja to sztuka odejmowania , dlatego zmniejszyliśmy Karty-ID do niezbędnego minimum , umieszczone w stylowym etui , które nadaje naszemu urządzeniu estetyczny i ekskluzywny wygląd.

cena

Ekskluzywność

Omega Immo (CAR GUARD 24) umieszczane jest tylko w wyselekcjonowanych markach samochodów,  montaż odbywa się w serwisach ASO, przez specjalnie przeszkolonych instalatorów.

inne

Nowoczesna technologia

Omega Immo (CAR GUARD 24) wykorzystuje pionierską technologię blokowania przycisku STAR/STOP odpowiedzialnego za uruchomienie pojazdu oraz złącza diagnostycznego, niemożliwą do obejścia w nieautoryzowany sposób.