Pirelli

Pirelli

LFirma Pirelli istnieje od 1872 roku i jest najbardziej rozpoznawalną marką opon na świecie. Za jej sławą stoją liczby: 160 – to liczba krajów, w których jest obecna na wszystkich pięciu kontynentach 36 000 – tylu pracowników pracuje na sukces marki 2 300 – to liczba opon homologowanych na oryginalne wyposażenie 4 500 – to liczna patentów posiadanych przez tę markę Przez wiele lat Pirelli stała się wręcz ikoną stylu, nowoczesności i niezawodności.

Vredestein

Vredestein

Lider branży oponiarskiej z wieloletnią tradycją. Nowoczesna technologia i klasyczna konstrukcja to główne cechy produktów wychodzących z jej fabryk. Posiada Międzynarodowe Centrum Badań i Rozwoju w Enschede, gdzie powstają i są testowane opony trafiające potem między innymi na polskie drogi.

Rzadko która firma oponiarska może pochwalić się taką tradycją i niezawodnością przy zachowaniu najwyższych standardów.

Westfalia

Westfalia

To lider rynku europejskiego w produkcji haków holowniczych i bagażników rowerowych do aut osobowych i lekkich pojazdów dostawczych. Produkty tej marki znaleźć można w większości aut zakupionych w salonach samochodowych (są to produkty pierwszego montażu). Nieustający rozwój firmy pozwolił również na ekspansje rynków światowych, w czym pomagają siedzimy w takich krajach jak Nowa Zelandia czy Australia.

Bear Lock

Bear Lock

Polska marka o światowej sławie. Jej rozwiązania znane są każdemu posiadaczowi czterech kółek. Specjalizuje się w mechanicznych systemach antywłamaniowych.

Skuteczność i profesjonalizm produktów tej marki potwierdzają niezależne certyfikaty zdobywane na całym świecie, takie jak: monachijski TÜV, holenderski SCM, RPA – VESA, polski IMP, węgierski Mabisz, czeski 8SD, rosyjski PCT, białoruski CBT.

Firma istnieje na rynku od 1991 roku i nieustannie dąży do maksymalnego zabezpieczenia aut nieustannie poszerzając swoją ofertę.

Falken

Falken

Firma Falken specjalizuje się w produkcji opon wyścigowych. To synonim opon bardzo dobrych jakościowo oraz wydajnych, co jednoznacznie zostało potwierdzone między innymi na jednej z największych i najtrudniejszych na świecie imprez World Rally Championship, z legendarnym 24-godzinnym wyścigiem na torze Nürburgring w Niemczech. To właśnie tego typu doświadczenia są motorem napędowym firmy, która stawia na ciągły rozwój technologii przy minimalnym czasie wdrożenia i produkcji.