Mechanika samochodowa

Posiadamy szeroki wachlarz usług diagnostyczno naprawczych wszystkich marek. Nieustannie szkolimy naszych pracowników, by na bieżąco móc sprostać nawet najbardziej skomplikowanym naprawom, w coraz to nowocześniejszych samochodach.

Specjalizujemy się zarówno w szybkich naprawach serwisowych, jak i w zagadkowych naprawach stawiających wyzwanie diagnostyczne.

Nasz zespół przeprowadza klienta zarówno przez proces zdiagnozowania usterki, proponuje sposoby naprawy wraz z informacją o kosztach części, a na koniec przedstawia raport z naprawy wraz z informacją o dodatkowych pracach w przyszłości oraz innych wykrytych usterkach. Części zamienne potrzebne do napraw oferowane są przez naszych mechaników, jednak można również dostarczyć je z innych firm – na życzenie klienta.

W ramach współpracy oferujemy również usługę door2door. Opiekujemy się również samochodami flotowymi, pamiętając, że są one narzędziem pracy i nie mogą miesiącami stać w warsztacie.

Średni czas usługi: 120min

Cena orientacyjna: 150zł

Ocena usługi

Montaż alarmów i zabezpieczeń przeciwkradzieżowych

Zabezpieczenia antywłamaniowe to nasz konik. U nas dowiesz się, jak skutecznie zabezpieczyć auto przed kradzieżą, w tym najbardziej popularną metodą w tej chwili - czyli kradzieżą na walizkę.

Nasi specjaliści ściśle współpracują z Policją Polską, wiec oddając samochód w ich ręce, można mieć pewność, że zaproponowane przez nich urządzenia pozwolą spać spokojnie nie martwiąc się o swój samochód.

W swojej ofercie posiadamy takie produkty, jak blokady mechaniczne na przykład marki Bear Lock oraz wschodzącą gwiazdę immobilajzerów: Car Guard 24.

Średni czas usługi: 4-5h

Cena orientacyjna: 1200 - 1500zł

Ocena usługi

Sprzedaż i montaż akcesoriów samochodowych

W ramach wizyty w naszej firmie można zaopatrzyć się również akcesoria samochodowe, o których chętnie porozmawiamy, doradzimy, a w razie potrzeby również zamontujemy.

W swojej ofercie posiadamy: dywaniki samochodowe (welurowe i gumowe), CB Radia, nawigacje, rejestratory jazdy, zestawy głośnomówiące, radia oraz anteny samochodowe i wiele innych gadżetów dla fanów motoryzacji i wygodnej jazdy.

Średni czas usługi: 1h

Cena orientacyjna: brak

Ocena usługi

Haki holownicze i bagażniki rowerowe

Nasi fachowcy doradzą, sprzedadzą i zamontują doposażenia samochodu w postaci haków holowniczych i bagażników rowerowych. W naszym asortymencie znajdują się produkty tak znanych i profesjonalnych marek, jak Westfalia, Brink czy Steinhof.

Oferujemy również atrakcyjne rabaty przy jednorazowym zakupie i montażu haka i bagażnika.

Średni czas usługi: 5-6h

Cena orientacyjna: 2000 - 4000zł

Ocena usługi

Serwis oraz czyszczenie klimatyzacji

Zapraszamy klientów na czyszczenie klimatyzacji metodą chemiczną wraz z wymianą filtra przeciwpyłkowego. Oferujemy dogodne terminy, a w czasie prowadzenia „Akcji Klimatyzacja” również atrakcyjne oferty promocyjne.

Nasi mechanicy nabiją również klimatyzację oraz poinstruują jak prawidłowo jej używać, aby nie narazić się na powszechnie występujące dolegliwości zdrowotne (od przeziębienia do nieprzyjemnych i długotrwałych bólów głowy)

Średni czas usługi: 1h

Cena orientacyjna: 90zł

Ocena usługi

Kompleksowa obsługa flot - Usługi Door2Door

Samochody flotowe wymagają sprawnego serwisu i szybkiej diagnostyki. Oferujemy szeroki wachlarz usług dla flot, w tym najbardziej atrakcyjną usługę door2door. Nasze umowy zawierane są nie tylko na proste prace serwisowe, ale również na skomplikowane naprawy z zachowaniem restrykcyjnych terminów ich wykonania.

Z dumą możemy pochwalić się zadowoleniem tak wymagających klientów oraz ich powracalnością również z prywatnymi samochodami.

Średni czas usługi: 1h

Cena orientacyjna: 100zł

Ocena usługi

Serwis wulkanizacyjny wraz z hotelem opon

Prowadzimy serwis wulkanizacyjny na najwyższym poziomie przy pomocy sprzętu marki Hunter - numeru jeden jeżeli chodzi o przeprowadzanie testów drogowych. Nieustannie doszkalamy naszych pracowników, aby zapoznani byli z wszelkimi nowinkami w zakresie wulkanizacji. Jesteśmy partnerem Oponeo.

Naprawiamy używane ogumienie, wyważamy, doradzamy a także oferujemy hotel opon letnich i zimowych na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych.

Średni czas usługi: 30min

Cena orientacyjna: 80zł

Ocena usługi

Sprzedaż opon i felg

Pracujemy z najlepszymi - jesteśmy przedstawicielem takich marek jak Vredestein, Pirelli czy Falken. W swoim asortymencie mamy opony wszystkich rozmiarów do wszystkich marek. W zakresie felg współpracujemy z firmą Alcar: oferujemy felgi zarówno stalowe, jak i aluminiowe w różnych wzorach i kolorach. Posiadamy czujniki TPMS do kół.

Zakupu opon możesz dokonać na miejscu, w naszej firmie, jak również przez internet, za pośrednictwem platformy sprzedażowej Allegro, gdzie znajdują się zarówno opony nowe, jak i używane.

Średni czas usługi: 24h

Ocena usługi

Usługi dezynfekcyjne i sprzedaż produktów do dezynfekcji

W obecnych czasach zaczęliśmy zupełnie inaczej patrzeć na higienę – również otaczającego nas świata – w tym samochodu. Wychodząc na przeciw naszym klientom, uruchomiliśmy specjalne procedury dezynfekujące, usługi dezynfekcji auta oraz wprowadziliśmy do sprzedaży płyny czyszczące najwyższej jakości.

Możemy bezpiecznie zaprosić Państwa do naszej firmy – wprowadziliśmy procedury najwyższego stopnia ostrożności, zgodne z rekomendacjami Rządu, Naczelnej Izby Lekarskiej i WHO.